Noc v knižnici s rozprávkou - 1., 2. roč.

Stretli sme sa v piatok 18. 11. 2013 o 18. hodine podvečer. Deti plné očakávaní a my – učitelia obáv, aby všetko dobre dopadlo. Obavy  sa časom stratili, pretože sme sa všetci dobre cítili. Deti čítali, hľadali, hádali, pátrali, kreslili, skladali  a to všetko v rozprávkových kostýmoch, ktoré si všetci i spolu s pani učiteľkami priniesli. Všetky  aktivity boli ako inak v znamení rozprávok. V našej knižnici boli celý večer samé rozprávkové bytosti - princezné, králi, ježibaby, kňažné, kovboji, ba dokonca i morská panna a kocúr v čižmách. Po splnení všetkých úloh sa naša knižnica zmenila na nocľaháreň. Trvalo nám dosť dlho, pokým sme všetci príjemne unavení zaspali. Ráno sme sa všetci plní zážitkov prebudili nezvyčajne v našej škole. Ráno sme všetko upratali, zbalili „postieľky“ a pobrali sa domov.

Mgr. Renáta Trpíšková

FOTOALBUM Z NOCI V KNIŽNICI

Fotogaléria: Noc v knižnici s rozprávkou 1. a 2. roč.

Vytvorte si web zdarma!Webnode